JLF UK na veľtrhu Kam na vysokú školu

So začiatkom nového akademického roka sa rozbehla aj veľtrhová sezóna, ktorá je pre maturantov výbornou príležitosťou pomôcť im v ich rozhodovaní pri výbere budúcej vysokej školy.

Veľtrhov sa pravidelne zúčastňuje aj Jesseniova lekárska fakulta UK v Martine. V dňoch 18. a 19. septembra 2024 predstavili naši študenti JLF UK na regionálnych výstavách pomaturitného vzdelávania „Kam na vysokú školu“ v Žiline a Trenčíne.

Fakultu na veľtrhu reprezentujú študenti práve pre to, že od nich môžu stredoškoláci získať informácie z „prvej ruky.“ Najčastejšie sa zaujímavú o to, aké náročné sú prijímacie skúšky aj následná výučba, aké možnosti majú po ukončení štúdia, pýtajú sa aj na ubytovanie v meste, internát či možnosti trávenia voľného času v Martine a jeho okolí.

Ďakujeme našim študentom za profesionálne reprezentovanie JLF UK v Martine.