Odovzdanie výťažku z behu medikov

Organizátorka Martinský beh medikov odovzdala v stredu 18. októbra Univerzitná nemocnica Martin výťažok, ktorý sa podarilo vyzbierať v aktuálnom 7. ročníku charitatívneho podujatia.  Rekordných 11 675 € pre Oddelenie detskej onkológie Kliniky detí a dorastu UNM sa vyzbieralo zo štartovného poplatku, z predaja tričiek, lístkov na sprievodné akcie a kresieb od detí. 🫶
„Ja sa nesmierne teším, ani vo sne som nečakala, že sa behu zúčastní takmer 850 bežcov. Celková vyzbieraná suma aj mňa samotnú veľmi milo prekvapila. Je to suma, ktorá už dokáže niečo zmeniť a teším sa, že ide práve na detské onkologické oddelenie,“ povedala počas odovzdávania výťažku Amy Van Brecht, študentka 3. ročníka Jesseniovej lekárskej fakulty.
7. ročník bol výnimočný vo všetkých smeroch, okrem fantastického výťažku sa do behu zaregistrovalo aj rekordné množstvo ľudí.
ĎAKUJEME ❤️